Modré kreslo


Vítam ťa u mňa v modrom kresle!


Ak hľadáš cestu sám k sebe a ešte nemáš odvahu navštíviť terapeuta, možno ti malé ochutnávky terapeutických procesov pomôžu vykročiť zo zóny komfortu. 
Tešíš sa na poriadnu dávku emotívnych, inšpirujúcich osobných ciest tých, ktorí sa rozhodli uchopiť život do vlastných rúk?Dávaš si dovolenie trápiť sa menej? 
Hľadáš vlastnú spokojnosť v živote?  
Chceš sa  pri tom inšpirovať cestou druhých?
Si tu správne!


Čakajú ťa tu autentické, emotívne, úprimné a poučné vyznania duše hrdinov, ktorí v modrom kresle prekonali strach, predsudky a prostredníctvom pomoci terapeuta sa vydali na neľahkú cestu sebapoznania a liečenia svojich zranení. 

Vypočuj si vhľad do ubolenej duše človeka, ktorý sa odhaľuje, svojim vnútorným procesom liečenia inšpiruje, motivuje druhých a ponúka konkrétne návody pre posunutie sa v smere k slobode, k osobnostnému rastu, naplneniu, sebalásky, sebavedomiu.

Príbehy sú veľmi inšpiratívne a v širokom zábere naštartujú aj tvoj proces spoznávania a liečenia boľavých duševných rán.


Ľudia tu autenticky a pútavo odkrývajú svoje bolesti a trápenia formou výpovede terapeuta ako hovorcu ich duše. 

Zároveň ponúkajú osobné vhľady do problému, cestu, ktorú absolvovali, výsledky a pochopenie situácii, z ktorých sa dokážu poučiť a neopakovať chyby. Míľovými krokmi sa tak posúvajú vpred za svojou istotou a šťastím v naplnenom živote.


  • Cítiš zacyklenie? Trápenie? Neschopnosť vymaniť sa spod nadvlády melanchólie, smútku, neradosti?
  • Opakuješ v živote rovnaké chyby?
  • Ovládajú ťa nevedomé vzorce správania, ktoré nedokážeš pomenovať?
  • Máš pocit, že je jednoduchšie spúšťače problémov vidieť u druhých a vlastný život si dokážeš správne smerovať len ťažko?
  • Cítiš sa byť otrokom vlastných reakcii?
  • Nemáš žiadne problémy, ale zaujíma ťa život a rôzne spôsoby vysporiadavania sa s ním u druhých?
Prostredníctvom životnej cesty iného ľudského osudu si dokážeš odpovedať na mnoho vlastných vnútorných otázok a nachádzať tak cestu ku šťastiu.


Hľadaj spojitosti , riešenia v ťažkých životných situáciách a inšpiruj sa životnou cestou druhých. 


Započúvaj sa do reálnych, autentických príbehov, ktoré naštartujú aj tvoj proces liečenia.


Rozmanité témy, tak ako život sám:

O vzťahoch, partnerstve, sexe, láske, o rodičovstve, výchove, deťoch, pochopení, odpustení, oslobodení, hojnosti, o chorobách, anorexii, zajakávaní, stagnácii...

Ďakujem vám milí moji bojovníci za dôveru, s ktorou ste ma vpustili do vášho sveta, dovolili nahliadnuť do hlbokých zranení a zvolili ste si mňa ako pomocníka, ktorý má tú česť, stáť pri vás vo chvíľach bezmocnosti a bolesti. Spolu nahliadame, plačeme, orientujeme sa a pevnými nohami odrážame od temného dna. Spoločne hľadáme cestu nad hladinu utrpenia, kde sa nadýchneme pochopenia, oslobodenia, liečenia a radosti. 

Ďakujem, že práve ja mám dovolenie toto s vami absolvovať, pretože váš pocit úľavy ma nesmierne teší a napĺňa.


Veľké poďakovanie patrí Eliške Teuchertovej, ktorá vo svojom mladom veku prijala veľkú výzvu.

Eliška - užasne talentovaná mladá 18.ročná slečna, ktorá je autorkou úvodnej aj záverečnej melódie každej nahrávky. Hudba vzniká individuálne, je vytvorená na mieru, po precítení slova, myšlienky a najmä odkazu každej nahrávky.

Eli, ďakujem za každé tvoje - pre teba skromné, pre nás silne emotívne, nalaďujúce, vystihujúce, úžasné dielko!

Veď posúďte sami ...

PRIHLÁSENIE 

OBJEDNAJTE SI PRÍSTUP ZDARMA

do klubu Modré kreslo