Psychológ, kouč pre partnerov, transformačný sprievodca na ceste k šťastnému životu pre dospelých aj deti.


Psychológia je mojou vášňou už viac ako 20 rokov. Niekoľko rokov som pracovala v Centre pedagogicko-psychologického poradenstva ako školský psychológ. Pôsobila som aj priamo na základných školách, kde som sa snažila začleniť a pomôcť" nedostatočnosti a inakosti" detí do školského procesu a kolektívu. 10 rokov som sa venovala vlastným detským jasliam.
Detský svet ma veľmi zaujíma, motivuje a inšpiruje. Deti rada pozorujem a učím sa od nich životné múdrosti a pohľad na svet v ľahkosti.


V praxi sa venujem duševnej bolesti, trápeniu, zacyklenosti ľudí vo vlastných problémoch, psychosomatike a boľavým zákutiam života, ktoré vedú k potlačenej bolesti duše. Tá pod ťarchou stráca svoju silu. Pre svoju záchranu potrebuje prejaviť bezmocnosť a ukazuje ju prostredníctvom rôznych chorôb duševných aj telesných. Vyhľadaním a vyriešením ukrytých sabotérov pokoja sa telo zmobilizuje, získava silu. Často krát dokáže zázraky a duša si nachádza cestu ku šťastiu a prežívaniu radosti.


Mám rada motivujúce hry s mysľou, pozorovanie jej nekonečných možností a zázračnú silu zámerov a pozitívnych sugescií.Milujem svoj život, pevne ho držím vo svojich rukách, cestu k radosti a šťastiu si tvorím sama a toto učím každého, kto sa pridá.

Áno, vyžaduje si to "namáhavú " prácu na sebe, ale výsledok rozhodne stojí za to :)