Ada Becker

Kúp hneď ešte v akcii

Rozhovory v tichu

Výborný darček pre seba alebo niekoho blízkeho.

Už aj v českom jazyku!

Myslíš, že žiť život v radosti je ťažké?

Ja už hovorím, nie je! Samozrejme pre to musíš niečo urobiť, ale poznám skratku!

Inšpirovať sa deťmi

Potešili by ťa overené návody na šťastný život plný radosti?

Hľadáš svoju vhodnú cestu ku šťastiu?

Večerné tajomstvá

Láka ťa nahliadnuť do života, otázok, odpovedí a hlbokých súkromných rozhovorov mamy s dcérou Hankou, pod rúškom tmy, ticha a prijímajúcej atmosféry?

Život očami detí

V našich otvorených rozhovoroch nájdeš inšpirácie, ako sa na život pozerať s detskou ľahkosťou a overené návody, ako sa do vlastného života zamilovať.

Originálne ilustrácie

Kniha je ozdobená nádhernými ilustráciami, ktoré boli tvorené po precítení jednotlivých kapitol. Talentovaná ilustrátorka Danka Vargová do nich autenticky vniesla svoju krehkosť a zároveň odhodlanie poradiť si s každou životnou výzvou.

Nie, nemala som v pláne napísať knihu. A už vôbec nie tak osobnú!

Pripravoval ju však život roky predtým, ako som si k nej sadla

Hanka, veľmi zvedavé 10 ročné dievča, ktoré vníma svet plný rôznych emócii, ma vpúšťa do jej krásnej duše každý večer. Mňa, napriek tomu, že som psychológ, často prekvapujú nečakané a veľmi hlboké otázky vnímavej dcéry.

Pri večernom ukladacom rituály spoločne prepájame detskú zvedavosť a prežité emócie s tajomných svetom dospelákov. Hanka svojím múdrym detským postojom inšpiruje dospelých zamýšľať sa nad realitou, akú vidia deti.

Jedného dňa, Hanka rozhodla! Večer, keď bola pri rozhovore o chorobe a možnosti vyliečenia sa v úžase, prečo sa o tom, ako je naše telo múdre nerozpráva a neučí v škole, vyzvala ma, aby sme naše rozhovory zverejnili. Predstavovala si situácie, ako si knihu čítajú rodičia s deťmi, alebo len dospeláci osamote a pri hltaní slovíčok sa im otvára svet dieťaťa a tiež svoj vlastný.

Kniha lieči vnútorné dieťa v nás.

Mali by si ju prečítať všetci, ktorí potrebujú pofúkať rany minulosti a svojho detstva.

HLAVNÉ TÉMY V KNIHE

 • Ako žiť v sebaláske?
 • Kde je ukryté naše sebavedomie?
 • Ako vytvárať harmonické vzťahy?
 • Keď nepočúvam svoju dušu, ochorie aj telo.
 • Ako komunikovať s deťmi a s partnerom?
 • Deti, učitelia nášho života.

Tu je výsledok

 • Nedokážem odpustiť.
 • Šikanovanie, ako sa brániť?
 • Rozvod, čo robiť, aby to bolelo všetkých, čo najmenej?
 • Sloboda vo vzťahu.
 • Ako môže vďačnosť navodiť pocit šťastia?
 • Pasce mysle

Kniha už aj v českom jazyku

Inšpiruj sa príbehmi ľudí, ktorí v terapeutickom Modrom kresle našli cestu z bolesti a trápenia.
 Vypočuj si príbehy v Klube Modré kreslo


Čo napísali o knihe

Mária B.

S istotou nie len raz.

Kniha je nádhernym dielom ,ktoré sa zhltne na jeden raz,no zárove jej hlboké myslienky vás nútia sa znovu a znovu k nej vracat.Táto kniha či uz v tlačenej forme,alebo v audioverzii sa stane určite dennym ritualom,alebo manualom na štastnejší zivot či uz dietata,alebo dospelého,ktory prostrednictvom tejto knihy nájde svoje zabudnuté detské „JA“.Silne ,odvázne a múdre slová malej Hanky učia aj nás dospelych ,aké prosté a jednoduché a zároven krásne je vnímanie vlastnej krehkej DUŠE.

Antonka

Super kniha pre rodicov aj deti

Počúvala som audioverziu, keď som počas pandemie už potrebovala pauzu od mamickovskych povinnosti pri troch deťoch, manzelovi, sporáku. Veľmi má zaujala, lebo jednak som prestala mat výčitky, že unikam od rodiny a brala som to ako “mother tíme”, o ktorom je aj kniha. Zároveň je na knihe super, že nedáva prvoplanove rady a zaručene recepty, ako vychovávať, ale skôr tak sprevádza šťastným životom pri výchove deti.

Maťa

Výborná kniha. Originálne napísaná, proste INÁ.Vrelo odporúčam každému, kto chce pochopiť samého saba, či správanie iných. Nekritizuje, nepoučuje… vysvetľuje… pomáha pochopiť, prečo sa niektoré veci, ktoré nás robia nešťastnými v našom živote dejú. Čo je podľa mňa však najpodstatnejšie, kniha ponúka aj riešenia. Ďakujem autorke za tieto Rozhovory v tichu, pohladili ma na duši…

Slavka

Super kniha nie len pre rodičov.

Knihu Rozhovory v tichu by si mal prečítať naozaj každý. Je jedno či sme dieťa alebo dospelý. Každý z nás si v nej určite nájde niečo čo ho osloví. Sú v nej úžasné myšlienky, ktoré nám mnohokrát pomôžu uvedomiť si, čo je v živote dôležité. Prečítala som ju takmer na posedenie, ale stále sa k nej vraciam. Ak mám nejaké pochmúrne myšlienky, vždy ma dostane opäť do pohody a pomôže mi spracovať moje pocity. Ďakujem a dúfam, že bude aj pokračovanie.

Veronika V.

Kniha ma na prvý pohľad veľmi zaujala a keď som sa do nej začítala, jej koncept sa mi páčil. Autorka sa venuje v rozhovoroch s dcérou dôležitým témam, ktoré sú blízke každému človeku. Kiežby takéto rozhovory prebiehali vo viacerých rodinách…predišlo by sa tak mnohým trápeniam. Knihu určite odporúčam a chválim ju aj za krásne ilustrácie 🙂

Lukáš H.

Nádherná kniha,. je písaná s ľahkosťou, nejde do hĺbky, ..obsahuje základné jednoduché otázky o živote.. otázky vnútorného dieťaťa isto zodpovedá..

 

 

 

Martina

Prekrásne

Pootvorené dvere do rozhovorov autorky s dcérou ma pohltili a nemohla som prestať. Nádherná jednoduchosť myšlienok a pritom z takej hĺbky duše. Detská dokonalosť je prenádherná a my rodiča jej môžeme pomôcť rásť. Táto knižka je reálny návod ako mať zdravé a skutočne šťastné dieťa

Jurina T.

Skvelé čítanie

Veľmi pekné spracovanie a návod ako si vytvoriť hlboký a otvorený vzťah so svojimi deťmi. Konečne kniha, ktorá nepoučuje, ale plní ulohu sprievodcu pri spoznavaní detského sveta ale aj seba samých.

Diana S.

Balzam pre dušu.

Krásna kniha, napísaná ľahkým štýlom, číta sa rýchlo na jeden dúšok. Viem, že ju budem ešte veľakrát čítať a keď bude môj syn starší, plánujem ju čítať aj s ním. Odporúčam všetkým vekovým kategóriám. Myslím, že každý si v nej nájde niečo pre seba.

.

Ak sa chceš inšpirovať príbehmi ľudí na ich ceste k uchopeniu života do vlastných rúk, vstúp do Klubu Modré kreslo.

Ada Becker

Kontakty

Psychologička pre deti a dospelých

Autorka knihy Rozhovory v tichu

Zakladateľka Klubu Modré kreslo

“Učím ľudí hovoriť výzvam ÁNO a svoj život pevne držať v rukách”

Sociálne médiá

Ochrana osobných údajov

Copyright ©Ada Becker, WAHAW spol.s.r.o. Všetky práva vyhradené.