Ada Becker

Rozhovory v tichu

Výborný darček pre seba alebo niekoho blízkeho.

Už aj v českom jazyku!

Ada Becker

Psychologička, spisovateľka

Som psychologička pre deti a dospelých, manželka úžasného muža, ktorý sa so mnou dobrovoľne vydal na cestu sebapoznania vo vzťahu a mama dvoch detí, mojich veľmi vnímavých a prísnych učiteľov.

Group-73.png

V živote a v mojej praxi liečim, motivujem, inšpirujem a ukazujem , ako hovoriť životu ÁNO!

 

Group-73.png

Milujem svoj život, pevne ho držím vo svojich rukách, cestu k radosti a šťastiu si už tvorím sama a toto učím každého, kto sa pridá.

 

Group-73.png

ÁNO vyžaduje si to “namáhavú” prácu na sebe.
Výsledok však rozhodne stojí za to !

 

Group-73.png

PRAX

V praxi sa venujem duševnej bolesti, trápeniu, zacyklenosti ľudí vo vlastných problémoch, psychosomatike a boľavým zákutiam života, ktoré vedú k potlačenej bolesti duše. Tá pod ťarchou stráca svoju silu. Pre svoju záchranu potrebuje prejaviť bezmocnosť a ukazuje ju prostredníctvom rôznych chorôb duševných aj telesných. Vyhľadaním a vyriešením ukrytých traumatických zážitkov a iných sabotérov pokoja sa telo zmobilizuje, získava silu. Často dokáže zázraky a duša si nachádza cestu ku šťastiu a prežívaniu radosti.

Pri terapiách využívam rôzne psychologické techniky, nechávam sa viesť individualitou každého klienta a spoločne tak nachádzame vhľad do bolesti, zvedomenie problému, cestu von z bludného kruhu a nástroje, za pomoci ktorých si človek dokáže pomôcť sám vo svojom živote.

 

68

HISTÓRIA

Moja minulosť je popretkávaná výškami, pádmi aj bolesťou. Jedného dňa som sa však rozhodla svoj život ovládnuť, nebáť sa ho, chápať súvislosti a hľadať silu, pre jeho tvorenie vo vlastnej réžii. Áno priznávam, bolo to náročné. Veľa strachu a sebaľútosti. Pocítila som dno a to bolo fajn. Konečne som sa mohla odraziť. Podarilo sa! Plávam si na hladine, tvárou k slniečku a užívam si jeho hrejivý dotyk.  Samozrejme, hladina nie je vždy hladká ako zrkadlo a stane sa, že mi vlnka zakryje tvár.  Nehnevám sa, patrí to k tomu. Viem však už, kedy odplávať na bezpečný breh, prípadne, ako si s vlnami poradiť.

36

Hlavné témy terapií

  • Depresia, smútok, beznádej, neschopnosť cítiť lásku, radosť, šťastie
  • Práca s vnútorným dieťaťom
  • Traumaterapia
  • Prepis limbického odtlačku
  • Regresná terapia
  • Nastavenie budúcnosti
  • Hľadanie zmyslu života 
  • Mentoring pri tvorení si budúcnosti

Mám rada

Mám rada motivujúce hry s mysľou, pozorovanie jej nekonečných možností, zázračnú silu vizualizácii, zámerov, pozitívnych hypnosugescií a fascinujúcu cestu bádania v ľudskej duši.

Verím na zázraky, pretože ich v oblasti liečenia duše s klientami zažívam.

 

 

 

Zaujímajú ťa hlboké rozhovory mamy so svojou dcérou Hankou o tom, aké je jednoduché žiť v sebaláske, sebavedomí, ľahkosti a radosti?

Chceš dostať konkrétne návody, ako na to?

Chceš sa inšpirovať životnými príbehmi ľudí, ktorí v terapeutickom Modrom kresle našli cestu ku šťastiu?

MOJE SKÚSENOSTI

0 +
rOKOV SKÚSENOSTÍ
0 +
HODÍN TERAPII
0
KNIHA V DVOCH KRAJINÁCH

Rozhovor v Českom rozhlase

Rozhovor v Rádiu Slovensko

Rozhovor s Evou ČernouHlavné témy nášho rozhovoru pod krásnou čerešňou- sebaláska, partnerstvo, rodičovstvo

Pár slov od mojich drahých klientov

Lenka Š. -hypotekárny špecialista

Počas svojho života som mala možnosť navštíviť viacerých terapeutov. Ada je úplne odlisna ako všetci ktorých som dovtedy stretla. Je spojenim študovanej odborníčky a ženy, ktorá ma dar. Dar počuť a liečiť dušu. Vysvetľuje sa to veľmi ťažko, no akonáhle si sadnete do jej modrého kresla, okamžite pochopíte..

Siky – mentálny kouč

Ada je velmi mily a otvoreny clovek s jedinym zamerom pomoct svojmu klientovi. Je uzasne sledovat jej postupy a pracu, ktorou v danom momente riesi viac menej akukolvek vyzvu klienta. Jej postupy su profesionalne avsak jej otvorenost vytvara velmi uvolnenu atmosferu a to vzdy zabezpeci uzasny vysledok. A tie vysledky nie su kratkodobe ale dlhodobo udrzatelne, za co jej krasne dakujem♥️♥️♥️

Monika J. – záhradná architektka

Rada by som sa podelila o svoju skusenost s uzasnou psychologickou a inspirativnou zenou Adou Becker. Moje prve stretnutie u Ady v jej modrom kresle bolo pred tromi rokmi. Jej bezprostredne prijatie, pochopenie a ludsky pristup ma hned ocaril a vtedy som si povedala, ze toto je skutocny psycholog a s doverou sa odovzdavam do jej ruk. V terapii hlada pravu podstatu problemu hlboko vo Vas, vo Vasej dusi. Vzdy sa tesim na stretnutie s Adou, pretoze je to velmi obohacujuce a vyzivne pre moju dusu. Ak prave hladate pomoc a citate moje riadky, ste spravne. Je Vam ukazana cesta k pomoci pre Vas.

Vladimír L. – leader, kouč

Bol som u Adi na terapii dva krát a bol to nezabudnutelny zazitok . Ada pre mna vytvorila bezpecne prostredie a sprevadzala ma svojim laskavym pristupom po cely cas. Jej uzasna schopnost byt so mnou a citit ma v mojich procesoch mi pomohla dostal sa hlboko do svojich tem. To čo sa tam počas týchto stretnutí odohralo je neprenosná skúsenosť. To si proste človek potrebuje ísť žažiť. Dovoliť si a otvoriť sa zázrakom, ktoré sa potom môžu udiať. Vrelo odporúčam ak cítite volanie počúvnuť ho a ísť si k nej pre to, čo je pripravené práve pre Vás.

Jelka M – obchodná manažérka

Stretnutia a diskusie s Adou sú vždy inšpiratívne. Pomáhajú mi získať iný pohľad na život, vnímať, čo je dôležité, tešiť sa z maličkostí, žiť s väčšou ľahkosťou. Zistila som, aká veľká je sila myšlienky, ako sa naučiť sebaláske a zlepšiť vzťahy. Práca na sebe nikdy nekončí, preto sa na každé stretnutie vždy veľmi teším. Ďakujem Ade za jej pomoc a sprevádzanie na ceste za šťastím😍

Rados – kouč v protismere

Ada Ťa bezpečne prevedie procesom ozdravenia duše. Na ceste odomkne aj dvere, o ktorých si ani netušil, že existujú.

 

 

JAnik – elektronický inžinier

Na Adku som dostal kontakt od znameho. Kedze som v zivote uz nevedel ako dalej a vyskusal kadeco, bez vahania som zdvihol telefon a zabookoval si stretnutie. Prve stretnutie bolo velmi prijemne a obohacujuce nielen pre mna ako klienta, ale aj pre terapeutku Adku, kedze praca s emociami uci nas vsetkych. Adka mi pomohla sa zorientovat v mojich zivotnych prioritach a hodnotach. Nasledkom coho som si splnil v zivote mnoho uzasnych snov a absolvoval vela vyziev, ktore ma milovymi krokmi posunuli vpred. Adka ma velke srdce, uzasnu schopnost nacitit nase boliestky, a potreby. Dokaze nacuvat nasej dusi ako malokto. Je uprimna, bezprostredna a ochotna vykrocit s nami na cestu, kde sa odvazi len malokto.

Avsak, terapeut nam moze ukazat cestu, ale kracat ju musime my sami. 🙂
 
 

 

Ada Becker

Kontakty

Psychologička pre deti a dospelých

Autorka knihy Rozhovory v tichu

Zakladateľka Klubu Modré kreslo

“Učím ľudí hovoriť výzvam ÁNO a svoj život pevne držať v rukách”

Sociálne médiá

Ochrana osobných údajov

Copyright ©Ada Becker, WAHAW spol.s.r.o. Všetky práva vyhradené.