O KNIHE


Hľadáš svoju vhodnú cestu ku šťastiu?

Potešili by ťoverené návody na život?

Myslíš, že žiť život v radosti je ťažké?

Ja už hovorím, nie je! 

Je to veru možné! 

Stačí pre to samozrejme niečo urobiť, ale poznám skratku...


Inšpirovať sa deťmi !


Láka ťa nahliadnuť do nášho života prostredníctvom hlbokých súkromných rozhovorov s mojou dcérou? Pod rúškom tmy, ticha a prijímajúcej atmosféry nachádzame odpovede na hlboké životné témy.Nie, nemala som v pláne napísať knihu. A už vôbec nie tak osobnú!

Pripravoval ju však život už roky pred tým, ako som si k nej sadla.Hanka, veľmi zvedavé 10 ročné dievča, ktoré vníma svet plný rôznych emócii, ma vpúšťa do jej krásnej duše každý večer. Mňa, napriek tomu, že som psychológ, často prekvapujú nečakané a veľmi hlboké otázky vnímavej dcéry. 

Pri večernom ukladacom rituály spoločne prepájame detskú zvedavosť a prežité emócie s tajomných svetom dospelákov.

Hanka svojím múdrym detským postojom inšpiruje dospelých zamýšľať sa nad skutočnosťou, realitou, akú vidia deti.

V našich otvorených rozhovoroch nájdete inšpirácie, ako sa na život pozerať s detskou ľahkosťou a overené návody, ako sa do vlastného života zamilovať. Jedného dňa, Hanka rozhodla. Večer, keď bola pri rozhovore o chorobe a možnosti vyliečenia sa v úžase, prečo sa o tom, ako je naše telo múdre nerozpráva a neučí v škole, vyzvala ma, aby sme naše rozhovory zverejnili. Predstavovala si situácie, ako si knihu čítajú rodičia s deťmi, alebo len dospeláci osamote a pri hltaní slovíčok sa im otvára svet dieťaťa a tiež svoj vlastný. 

Knihu by si mali prečítať všetci, ktorí potrebujú pofúkať rany minulosti a svojho detstva. Kniha totiž lieči vnútorné dieťa v nás. 

Prostredníctvom stotožnenia sa s Hankou prijíma naša detská časť liečivé rozhovory ako hojivú záplatu na svojich zraneniach.Témy v knihe

Ako cítiť sebalásku? Kde je ukryté naše sebavedomie? Ako si budovať a udržať pekné vzťahy? Rozvod - aby bolel každého, čo najmenej. Odpustenie, očakávania, psychosomatika...

TLAČENÁ KNIHA UŽ AJ V ČESKOM JAZYKU, AUDIOKNIHA, E - KNIHA