Ada Becker

Poštovné v SR aj ČR ZDARMA

Slovenské vydanie

11,99€ s poštovným
Ak máte záujem o knihu aj s venovaním, prosím napíšte mi správu

Kniha spája unikátny svet detí so svetom dospelých. Úprimné a inšpiratívne rozhovory matky a jej 10 ročnej dcéry Hanky pomáhajú pochopiť bolesť duše a ukazujú jednoduchú cestu k radosti, sebaláske, sebavedomiu, prípadne naštartujú samoliečenie. Hanka svojím múdrym detským postojom a jednoduchosťou otázok inšpiruje dospelých zamýšľať sa nad skutočnosťou, realitou, akú vidia deti. V rozhovoroch nachádzame inšpirácie, ako sa na život pozerať s detskou ľahkosťou a overené návody, ako sa do vlastného života znovu zamilovať. Prepojením jedinečnosti detského vnímania sa otvára utajený svet nášho vnútorného dieťaťa. Citlivo a v bezpečí sa vytvára priestor pre odokrytie našich dávnych zranení, či nespracovaných situácii. Naše vnútorné dieťa nezabúda. Pod ťarchou rokmi starých nánosov bolesti stráca silu a schopnosť radovať sa a žiť v spontánnosti. So stále väčšou odvahou sa stotožňuje s postavami metafor a prirovnaní z príbehov v knihe. Spolu s Hankou dovoľuje otvárať a liečiť svoje rany, strachy a bolesť. Nachádza tak úľavu, radosť a vytúženú cestu ku šťastiu. V rozhovoroch si svoje odpovede nájdu deti aj dospelí. Kniha je určená ako jednotlivcom, tak celým rodinám. Hlbokými rozhovormi dokážeme vytvoriť nádherný most medzi nami a ľuďmi, na ktorých nám záleží.

IMG_20211110_134406

České vydanie

296 Kč s poštovným,
rýchle dodanie, kniha sa posiela z ČR


Kniha propojuje unikátní svět dětí se světem dospělých. Upřímné a inspirativní rozhovory matky a její desetileté dcery Hanky pomáhají pochopit bolest duše a ukazují jednoduchou cestu k radosti, sebelásce, sebevědomí, popřípadě pomohou nastartovat samoléčení. Svým moudrým dětským postojem a jednoduchostí otázek inspiruje Hanka dospělé k tomu, aby se zamýšleli nad skutečností, nad realitou, jak ji vidí děti. V rozhovorech nacházíme inspiraci, jak lze život vnímat s dětskou lehkostí, a ověřené návody, jak se do vlastního života znovu zamilovat. Díky spojení s jedinečností dětského vnímání se otevírá utajený svět našeho vnitřního dítěte. Citlivě se vytváří bezpečný prostor k odkrytí našich dávných zranění či nezpracovaných situací. Naše vnitřní dítě nezapomíná. Pod tíhou mnohaletých nánosů bolesti postupně ztrácí sílu a schopnost radovat se a žít spontánně. Se stále větší a větší odvahou se ztotožňuje s postavami v metaforách a přirovnáních z příběhů v knize. Spolu s Hankou dovoluje otevírat a léčit své rány, strachy a bolest. Nachází tak úlevu, radost a vytouženou cestu ke štěstí. V rozhovorech si odpovědi pro sebe najdou děti i dospělí. Kniha je určená jak jednotlivcům, tak i celým rodinám. Hlubokými rozhovory dokážeme vytvořit nádherný most mezi námi a lidmi, na kterých nám záleží.

E-KNIHA slovenské, české vydanie

Praktická bezpapierová forma do uší, mobilu, či iného zariadenia. Jednoducho, vždy po ruke 🙂 Príbeh mojej spisovateľskej cesty začína v detskej izbe, v týchto chvíľach mám tú česť spoznávať zákutia detskej duše. V tejto krajine je nádherne. Napriek množstvu tém, otázok, problémov tam najviac prevláda ten úžasný- deťom typický pokoj, ľahkosť, otvorené vedomie a nekonečná láska. V tomto svete nielen odpovedám na nekonečné otázky mojej dcéry, ale zároveň dostáva príležitosť moje vnútorné dieťa vo mne nakúkať a zbierať odvahu liečiť svoje dávne zranenia.

audiokniha foto

AUDIOKNIHA na počúvanie s krásnymi českými skladbami šitými na mieru

Audioknihu som pre vás narozprávala ja sama. Svoj úvod pre rodičov s odvahou pripravila Hanka. Priznávame, bol to skutočne veľký krok za našu komfortnú zónu. Nakoniec sme si celý proces užili a boli sme na seba pyšné:)  Kto iný by vám mal sprostredkovať naše osobné hlboké rozhovory?  Audiokniha je ozdobená nádhernými originálnymi českými piesňami Jána Smolíka. Hrdinsky prijal veľkú výzvu, vytvoriť autentické skladby, šité na mieru jednotlivým kapitolám. Po vypočutí jeho tvorby som bola nadšená. Každá skladba v sebe nesie posolstvo textu knihy a zároveň životnú hĺbku jej autora.  Ak radi využívate čas zmysluplne a chcete sa inšpirovať našimi rozhovormi napr. pri žehlení, upratovaní, kočíkovaní, prechádzke, alebo len tak v pohodlnom kresle s vyloženými nohami... Audiokniha s overenými návodmi na život môže byť vašim výborným spoločníkom. 

Ada Becker

Kontakty

Psychologička pre deti a dospelých

Autorka knihy Rozhovory v tichu

Zakladateľka Klubu Modré kreslo

“Učím ľudí hovoriť výzvam ÁNO a svoj život pevne držať v rukách”

Sociálne médiá

Ochrana osobných údajov

Copyright ©Ada Becker, WAHAW spol.s.r.o. Všetky práva vyhradené.