O KNIHE


Láka ťa nahliadnuť do nášho života prostredníctvom hlbokých súkromných rozhovorov s mojou dcérou? Pod rúškom tmy, ticha a prijímajúcej atmosféry nachádzame odpovede na hlboké životné témy.

Hľadáš svoju vhodnú cestu ku šťastiu?

Potešili by ťoverené návody na život?

Myslíš, že žiť život v radosti je ťažké?

Ja už hovorím, nie je! 

Je to veru možné! 

Stačí pre to samozrejme niečo urobiť, ale poznám skratku...


Inšpirovať sa deťmi !Hanka, veľmi zvedavé 10 ročné dievča, ktoré vníma svet plný rôznych emócii, ma vpúšťa do jej krásnej duše každý večer. Mňa, napriek tomu, že som psychológ, často prekvapujú nečakané a veľmi hlboké otázky vnímavej dcéry. 

Pri večernom ukladacom rituály spoločne prepájame detskú zvedavosť a prežité emócie s tajomných svetom dospelákov.

Hanka svojím múdrym detským postojom inšpiruje dospelých zamýšľať sa nad skutočnosťou, realitou, akú vidia deti.

V našich otvorených rozhovoroch nájdete inšpirácie, ako sa na život pozerať s detskou ľahkosťou a overené návody, ako sa do vlastného života zamilovať. 


Nie, nemala som v pláne napísať knihu. A už vôbec nie tak osobnú!


Pripravoval ju však život už roky pred tým, ako som si k nej sadla. 


Jedného dňa, Hanka rozhodla. Večer, keď bola pri rozhovore o chorobe a možnosti vyliečenia sa v úžase, prečo sa o tom, ako je naše telo múdre nerozpráva a neučí v škole, vyzvala ma, aby sme naše rozhovory zverejnili. Predstavovala si situácie, ako si knihu čítajú rodičia s deťmi, alebo len dospeláci osamote a pri hltaní slovíčok sa im otvára svet dieťaťa a tiež svoj vlastný. 

Knihu by si mali prečítať všetci, ktorí potrebujú pofúkať rany minulosti a svojho detstva. Kniha totiž lieči vnútorné dieťa v nás. 

Prostredníctvom stotožnenia sa s Hankou prijíma naša detská časť liečivé rozhovory ako hojivú záplatu na svojich zraneniach.

TLAČENÁ KNIHA, AUDIOKNIHA, E - KNIHA